Gouverneurs en commissarissen van de Koning sinds 1814

  • Mr. A.W.N. van Tets van Goudriaan
    1 mei 1814 - mei 1828
  • J.M. baron van Tuyl van Serooskerken
    3 augustus 1828 - 28 december 1839
  • Mr. D.J. van Ewijck van de Bilt
    28 december 1839 - 1 oktober 1855
  • Jhr. W. Boreel van Hogelanden
    1 oktober 1855 - 1 mei 1860
  • Jhr. mr. H.H. Roëll (later mr. H.H. baron Roëll)
    1 mei 1860 - 1 oktober 1879
  • Jhr. mr. J.W.M. Schorer
    15 december 1879 - 1 februari 1897
  • Mr. G. van Tienhoven
    1 februari 1897 - 1 augustus 1911
  • Mr. dr. W.F. van Leeuwen
    16 september 1911 - 16 december 1914
  • Jhr. mr. dr. A. Roëll (later mr. dr. A. baron Roëll)
    16 januari 1915 - 29 november 1940
  • Dr. J.E. baron de Vos van Steenwijk
    7 mei 1945 - 1 juli 1954
  • Dr. M.J. Prinsen
    1 juli 1954 - 1 februari 1964
  • Mr. F.J. Kranenburg
    1 februari 1964 - 1 mei 1976
  • Drs. R.J. de Wit
    16 augustus 1976 - 1 april 1992
  • Prof. dr. J.A. van Kemenade
    16 mei 1992 - 31 maart 2002
  • Mr. H.C.J.C. Borghouts
    17 juni 2002 - 1 december 2009
  • Dhr. J.W. Remkes
    1 juli 2010 - heden

Uitgelicht